شرکت مهندسی تجارت نسوز سپاهان

تامین کننده عمده نیاز صنایع فولاد

تاریخچه شرکت

شركت مهندسی تجارت نسوز سپاهان در زميني به مساحت ۲۵۰۰۰ متر مربع و در ۳۰ كيلومتري جاده شهرضا – آباده واقع شده است.
شرکت تجارت نسوز سپاهان با هدف تامین نیاز صنایع به مواد نسوز در سال ۱۳۸۸ تاسیس گردید. پس از فعالیت ۷ ساله در حوزه بازرگانی و نیاز سنجی بازار در سال ۱۳۹۶ اقدام به شروع ساخت اولین کارخانه تولید منیزیت و دولومیت زینتره در بخش خصوصی کشور نمود. با توجه به هدف اصلی شرکت که حرکت به سمت خودکفایی برای کشور و رفع تحریم بود، با ایجاد تیمی از متخصصین با تجربه کشور اقدام به طراحی و ساخت ۱۰۰ درصدی کوره زینترینگ نمود. پس از طراحی و فاز بندی پروژه در نهایت در سال ۱۴۰۰ اولین کوره زینترینگ کشور با دانش بومی افتتاح و وارد مدار گردید.
در فاز آزمایشی راه اندازی با هدف تامین بخشی از نیاز شرکت های بزرگ اقدام به تولید دولومیت کلیسنه با ال او ای صفر درصد نمود که حاصل این فعالیت صادرات محصول به کشورهای هند، عمان، عراق و تامین نیاز شرکت های بزرگ فولادی می باشد. پس از تاییدیه های کیفی وضعیت کوره وارد فاز بهره برداری نهایی شده که در حال حاضر با توجه به نیاز کشور اقدام به تولید منیزیت زینتر نموده است.
علاوه بر نیاز کشور به منیزیت و دولومیت زینتر با توجه به تحریم های سنگین صنایع فولادی و پس از بررسی های به عمل آمده، با استفاده از تیم تحقیق و توسعه شروع به فعالیت برای تولید نسوزهای پیشرفته نمود که حاصل این فعالیت تولید مواد نسوز با تکنولوژی روز جهانی شد. تیم R&D و مرکز تحقیقات شرکت مهندسی تجارت نسوز سپاهان با همکاری با شرکت های بزرگ فولادی کشور از جمله شرکت فولاد مبارکه اصفهان، شرکت فولاد هرمزگان، شرکت فولاد خوزستان، فولاد ارفع و … اقدام به داخلی سازی مواد نسوز پیشرفته نمونده است. از جمله این مواد میتوان به ماسه مجرای پاتیل، ملات دریچه کشویی، ملات سبز و … نمود.
ما در راه رفع نیاز و کمک به صنایع از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم بود. هدف اصلی ما کمک به توسعه صنایع و رفع محدودیت ها است.

اهداف شرکت

شرکت مهندسی تجارت نسوز سپاهان از شرکت‌های پیشرو ایرانی است که در زمینه تهیه و تولید انواع نسوز های مورد صنایع فولادی فعالیت‌ می‌نماید. این شرکت با ماموریت ایفای نقش محوری در توسعه صنعتی، تکنولوژی و اجتماعی کشور و ارتقای سطح فناوری صنعت نسوز شروع به فعالیت نمود. شرکت تجارت نسوز سپاهان اولین شرکت ایرانی است که با تکیه به دانش بومی و اعتماد به متخصصین داخلی اقدام به طراحی و ساخت کوره زینترینگ منیزیت و دولومیت نموده است. با توجه به رسالت وجودی شرکت مهندسی تجارت نسوز سپاهان پس از تحریم صنایع فولادی کشور اقدام به داخلی سازی محصولات استراتژیک صنعت فولاد نمود که به عنوان نمونه به ماسه مجرای پاتیل و ملات دریچه کشویی می توان نام برد. این محصولات کاملا قادر به رقابت با نمونه وارداتی است که با توجه به بهینه سازی مواد برای شرایط اختصاصی هر واحد فولاد سازی در برخی موارد از نمونه وارداتی نتیجه بهتری نیز داشته است.
چشم انداز شرکت مهندسی تجارت نسوز سپاهان ایجاد مجموعه ای دانش محور است که از مواد اولیه صنعت نسوز کشور تا حساس ترین محصولات صنایع فولادی کشور را با بالاترین کیفیت و بهترین خدمات پس از فروش ارائه نمایند.
هدف اصلی ما ارتقا تکنولوژی با تکیه بر دانش بومی است و به جمله ما می توانیم کاملا ایمان داریم.

پل ارتباطی با ما در شبکه های اجتماعی

لینکدین

اینستاگرام

تلگرام

تلفن

ما مشتریان راضی بسیاری داریم

فهرست